RTK ja Struktuurifondide veebid läksid üle ühisele platvormile

08.04.2021 | 09:18

Tänasest, 8. aprillist on avalik Riigi Tugiteenuste Keskuse uus veebileht. Veebilehe kaasajastamise käigus liideti senised www.rtk.ee ja www.struktuurifondid.ee veebilehed. Jätkuvalt jäävad kehtima mõlema domeeni aadressid, struktuurifondide lehele sisenejad suunatakse ümber uuele veebilehele.
    • Jaga

Edaspidi leiab RTK veebilehe „Toetusfondide ja programmide“ alamlehelt nii EL struktuurifondide, Interreg programmide kui ka Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra toetuste info.

„Toetuste taotlemise ja korralduse“ alamlehelt leiab infot RTK rakendatavate meedete kohta ja viited teistele rakendusüksustele, kes Eestis toetusi jagavad. Lisaks leiab sealt infot rakendussüsteemi üldisest toimimisest, ülevaateid toetust saanud projektidest ja edulugudest. Eraldi moodulis saab vaadata toetatavaid valdkondi ja avatud taotlusvoore. 

RTK arvestusteenuste, riigihangete ja riiginõuete leheküljed jäävad uues veebis ülesehituselt sarnaseks vana veebilehega, seega ei ole kasutajatel keeruline oma tavapärast infot leida. 

Üleminekust tulenevalt võivad 8. aprillil esineda tõrked veebilehtede töös.

Katrin Romanenkov

Kommunikatsiooniosakonna juhataja