RTK edulugu Eesti valitsussektori personali- ja palgaarvestuse paberivabaks muutmisel kogub rahvusvahelist tähelepanu

01.06.2022 | 11:01

RTK peadirektor Tarmo Leppoja osales Lääne-Balkani Regionaalse Avaliku Halduse Kooli (ReSPA) kutsel töötoas, et jagada nii keskse personaliarvestussüsteemi rakendamise kogemust, kui ulatusliku riigireformi läbi viimise õppetunde. Digitaliseerimise ja andmete automatiseerimise abil töökorralduse efektiivsemaks muutmine on kõikjal maailmas üha aktuaalsem, mistõttu on RTK heal meelel valmis välisriikide kolleege toetama ja oma õpikogemust jagama.
    • Jaga

 „ Tänaseks on andmete automaatne liikumine RTK loodud Riigitöötaja iseteenindusportaali ja riigisektori majandustarkvara vahel kahtlemata tõhustanud kõigi sellega liitunud riigiasutuste töökorraldust. Töötaja ja tööandja vaheline suhtlus on tehtud mugavaks mõlemale osapoolele ning tänu automaatsele infovahetusele on paranenud ka personaliarvestuse andmekvaliteet“, märkis Leppoja.

Riigitöötaja iseteenindusportaal (RTIP) on 2013. aastal RTK eestvedamisel lansseeritud iseteenindusportaal, mis võimaldab 44 000 riigitöötajal igapäevaselt hallata nii oma isikuandmeid kui teostada majanduskulude, puhkuste, lähetuste, koolitustega seonduvaid tegevusi.

Pikemat lugemist ja ülevaade ReSPA töötoast :
https://cutt.ly/FJd211F