Kultuuriministeerium

Riigi Tugiteenuste Keskus pakub Kultuuriministeeriumile ja selle valitsemisala asutustele personali- ja palgaarvestuse teenust. Teenust osutatakse vastavalt ministeeriumi ja keskuse vahel sõlmitud tugiteenuste osutamise kokkuleppele.

Kontaktid

Nimi Teenindatavad asutused Telefon E-posti aadress
Terje Lehes Talituse juhataja 663 8243 terje.lehes@rtk.ee
Marje Salurand Personaliarvestaja - Eesti Arhitektuurimuuseum, Palamuse O.Lutsu Kihelkonnamuuseum, Integratsiooni Sihtasutus, Võru Instituut, SA Eesti Tervishoiu Muuseum 663 1815 marje.salurand@rtk.ee
Raili Paap Palgaarvestaja - Eesti Arhitektuurimuuseum, Palamuse O.Lutsu Kihelkonnamuuseum ja Eesti Rahvusraamatukogu, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, SA Jõulumäe Tervisespordikeskus 663 8252 raili.paap@rtk.ee
Nadežda Saard Palgaarvestaja - Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum, Tartu Kunstimuuseum ning Integratsiooni Sihtasutus, SA Tervishoiu Muuseum 663 1816 nadezda.saard@rtk.ee
Karin Luik Personaliarvestaja - Eesti Hoiuraamatukogu, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum, Tartu Kunstimuuseum, SA Eesti Kunstimuuseum, Viljandi Muuseum, SA Jõulumäe Tervisespordikeskus, SA Narva Muuseum 663 8294 karin.luik@rtk.ee
Mirja Mehine Personaliarvestaja - Kultuuriministeerium, Eesti Rahvusraamatukogu, Muinsuskaitseamet, Rahvakultuuri Keskus, Eesti Lastekirjanduse Keskus, SA Eesti Ajaloomuuseum, Eesti Laulu-ja Tantsupeo Sihtasutus, Eesti Rahva Muuseum, SA Pärnu Muuseum, SA Saaremaa Muuseum. SA Eesti Kontsert 663 8238 mirja.mehine@rtk.ee
Pille Keerus Palgaarvestaja - Kultuuriministeerium, Muinsuskaitseamet, Võru Instituut, SA Eesti Ajaloomuuseum, Eesti Rahva Muuseum, SA Eesti Kunstimuuseum, Eesti Lastekirjanduse Keskus, Eesti Hoiuraamatukogu, Rahvakultuuri Keskus, SA Narva Muuseum 663 1451 pille.keerus@rtk.ee
Thea Tõnise Palgaarvestaja - SA Pärnu Muuseum, Viljandi Muuseum, SA Saaremaa Muuseum, SA Eesti Kontsert 663 8242 thea.tonise@rtk.ee

Viimati uuendatud 13.12.2020