Haridus- ja Teadusministeerium

Riigi Tugiteenuste Keskus osutab Haridus- ja Teadusministeeriumile finantsarvestuse teenust. Teenuse osutamine toimub vastavalt Haridus- ja Teadusministeerium ja Keskuse vahel sõlmitud tugiteenuste osutamise kokkuleppele.

Kontaktid

Nimi Teenindatavad asutused Telefon E-posti aadress
Anneli Mihkelson Talituse juhataja 663 1445 anneli.mihkelson@rtk.ee
Airi Haava Personaliarvestaja - Haridus- ja Noorteamet, Tallinna Tööstushariduskeskus, Haapsalu Viigi Kool, Jõgevamaa Gümnaasium, Läänemaa Ühisgümnaasium, Noarootsi Gümnaasium, Raikküla Kool, Tallinna Muusikakeskkool, Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool, Paide Gümnaasium, G. Otsa nim Tallinna Muusikakool, Kohtla-Järve Gümnaasium, Valgamaa Kutseõppekeskus, Hiiumaa Gümnaasium, Tallinna Muusika-  ja Balletikool, Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium, Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium ja Hiiumaa Ametikool 663 1442 airi.haava@rtk.ee
Helin Raag Personaliarvestaja - Eesti Kirjandusmuuseum, Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool, Kehtna Kutsehariduskeskus, Tallinna Polütehnikum, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Eesti Lennuakadeemia, Nurme Kool, Valga Jaanikese Kool, Viljandi Gümnaasium, Eesti Keele Instituut, Haridus- ja Teadusministeerium, Tallinna Tervishoiukõrgkool, Jõhvi Gümnaasium, Tallinna Ehituskool, Kutsekoda SA, Eesti Teadusagentuur SA, Rakvere Riigigümnaasium, Laagri Gümnaasium 663 1444 helin.raag@rtk.ee
Helje Liblik Personaliarvestaja - Haapsalu Kutsehariduskeskus, Keeleamet, Pärnu Koidula Gümnaasium, Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, Tartu Tamme Gümnaasium 663 8246 helje.liblik@rtk.ee
Triin Mändla Personaliarvestaja - Järvamaa Kutsehariduskeskus, Luua Metsanduskool, Rahvusarhiiv, Tallinna Balletikool, Viimsi Gümnaasium, Rapla Gümnaasium, Ämmuste Kool, Ahtme Kool, Urvaste Kool, Narva Vanalinna Riigikool, Kiigemetsa Kool, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Eesti Merekool, Porkuni Kool, Viljandi Kutseõppekeskus, Võru Gümnaasium, SA Euroopa Kool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Maarjamaa Hariduskolleegium, Tallinna Teeninduskool   663 8211 triin.mandla@rtk.ee
Kaire Otsus Personaliarvestaja - Tartu Kunstikool, Kõrgem Kunstikool Pallas, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Nõo Gümnaasium, Rakvere Ametikool 663 8244 kaire.otsus@rtk.ee
Merike Jaanisk Personaliarvestaja - Tallinna Majanduskool, Kuressaare Ametikool, Räpina Aianduskool, Kammeri Kool, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Põlva Gümnaasium, Valga Gümnaasium, Tabasalu Gümnaasium, Saaremaa Gümnaasium ja Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 663 8267 merike.jaanisk@rtk.ee
Jelena Krjohhova Palgaarvestaja - Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Ahtme Kool, Maarjamaa Hariduskolleegium, Narva Vanalinna Riigikool, Urvaste Kool, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, H.Elleri nim Tartu Muusikakool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Kohtla-Järve Gümnaasium, Läänemaa Ühisgümnaasium, Tallinna K. Pätsi Vabaõhukool, Haapsalu Viigi Kool, Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium, Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium 663 1446 jelena.krjohhova@rtk.ee
Tiina Kiiv Palgaarvestaja - Haapsalu Kutsehariduskeskus, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Eesti Merekool, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Kammeri Kool, Nurme Kool, Valga Jaanikese Kool, Rakvere Ametikool, Viljandi Kutseõppekeskus, Tallinna Muusika-  ja Balletikool 663 1447 tiina.kiiv@rtk.ee
Maarja Lina Palgaarvestaja - Valgamaa Kutseõppekeskus, Tallinna Teeninduskool, Kiigemetsa Kool, Nõo Reaalgümnaasium, Tartu Hiie Kool, Tartu Emajõe Kool, Rahvusarhiiv, Eesti Keele Instituut, Eesti Lennuakadeemia, SA Euroopa kool, Võru Gümnaasium, Tartu Tamme Gümnaasium, Rapla Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Kutsekoda SA, Eesti Teadusagentuur SA 663 1448 maarja.lina@rtk.ee
Marika Aidu Palgaarvestaja - Räpina Aianduskool, Kehtna Kutsehariduskeskus, Tallinna Tööstushariduskeskus, Jõgevamaa Gümnaasium, Tallinna Muusikakeskkool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Viljandi Gümnaasium, Ämmuste Kool, Hiiumaa Ametikool, Hiiumaa Gümnaasium, Tallinna Tehnikakõrgkool 663 1450 marika.aidu@rtk.ee
Heli Jaska Palgaarvestaja - Haridus- ja Teadusministeerium, Keeleamet, Tallinna Ehituskool, Tartu Kunstikool, Kõrgem Kunstikool Pallas, Tallinna Polütehnikum, doktorandid, Eesti Kirjandusmuuseum, Tallinna Balletikool, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Põlva Gümnaasium, Valga Gümnaasium 663 1452 heli.jaska@rtk.ee
Evelin Vares Palgaarvestaja - G. Otsa nim Tallinna Muusikakool, Luua Metsanduskool, Tallinna Majanduskool, Haridus- ja Noorteamet, Tabasalu Gümnaasium, Saaremaa Gümnaasium, Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, Noarootsi Gümnaasium, Porkuni Kool, Raikküla Kool, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Kuressaare Ametikool, Jõhvi Gümnaasium, Pärnu Koidula Gümnaasium, Laagri Gümnaasium, Rakvere Riigigümnaasium 663 1453 evelin.vares@rtk.ee
Elo Saar Personaliarvestaja - Tallinna Tehnikakõrgkool, Tartu Emajõe Kool ja Tartu Hiie Kool 663 1440 elo.saar@rtk.ee

Viimati uuendatud 03.06.2021