Haridus- ja Teadusministeerium

Riigi Tugiteenuste Keskus osutab Haridus- ja Teadusministeeriumile finantsarvestuse teenust. Teenuse osutamine toimub vastavalt Haridus- ja Teadusministeerium ja Keskuse vahel sõlmitud tugiteenuste osutamise kokkuleppele.

Kontaktid

Nimi Teenindatavad asutused Telefon E-posti aadress
Anneli Mihkelson Talituse juhataja 663 1445 anneli.mihkelson@rtk.ee
Airi Haava Personaliarvestaja - Haridus- ja Noorteamet, Tallinna Tööstushariduskeskus, Haapsalu Viigi Kool, Jõgevamaa Gümnaasium, Läänemaa Ühisgümnaasium, Noarootsi Gümnaasium, Raikküla Kool, Tallinna Muusikakeskkool, Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool, Paide Gümnaasium, G. Otsa nim Tallinna Muusikakool, Valgamaa Kutseõppekeskus, Hiiumaa Gümnaasium, Tallinna Muusika-  ja Balletikool ja Hiiumaa Ametikool 663 1442 airi.haava@rtk.ee
Helin Raag Personaliarvestaja - Heino Elleri Muusikakool, Kehtna Kutsehariduskeskus, Tallinna Polütehnikum, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Nurme Kool, Eesti Keele Instituut, Haridus- ja Teadusministeerium, Kutsekoda SA, Eesti Teadusagentuur SA, Rakvere Riigigümnaasium, Saue Gümnaasium 663 1444 helin.raag@rtk.ee
Helje Liblik Personaliarvestaja - Haapsalu Kutsehariduskeskus, Keeleamet, Pärnu Koidula Gümnaasium, Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, Tartu Tamme Gümnaasium 663 8246 helje.liblik@rtk.ee
Triin Mändla Personaliarvestaja - Järvamaa Kutsehariduskeskus, Luua Metsanduskool, Rahvusarhiiv, Tallinna Balletikool, Viimsi Gümnaasium, Rapla Gümnaasium, Ämmuste Kool, Ahtme Kool, Urvaste Kool, Narva Vanalinna Riigikool, Kiigemetsa Kool, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Eesti Merekool, Võru Gümnaasium, SA Euroopa Kool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Maarjamaa Hariduskolleegium, Tallinna Teeninduskool, Narva Eesti Gümnaasium   663 8211 triin.mandla@rtk.ee
Kaire Otsus Personaliarvestaja - Tartu Kunstikool, Kõrgem Kunstikool Pallas, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Nõo Gümnaasium, Rakvere Ametikool, Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasium 663 8244 kaire.otsus@rtk.ee
Merike Jaanisk Personaliarvestaja - Tallinna Majanduskool, Kuressaare Ametikool, Räpina Aianduskool, Kammeri Kool, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Põlva Gümnaasium, Valga Gümnaasium, Tabasalu Gümnaasium, Saaremaa Gümnaasium ja Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 663 8267 merike.jaanisk@rtk.ee
Jelena Krjohhova Palgaarvestaja - Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Ahtme Kool, Maarjamaa Hariduskolleegium, Narva Vanalinna Riigikool, Urvaste Kool, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Heino Elleri Muusikakool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Kohtla-Järve Gümnaasium, Läänemaa Ühisgümnaasium, Tallinna K. Pätsi Vabaõhukool, Haapsalu Viigi Kool, Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium, Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium, Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasium, Narva Eesti Gümnaasium, Räpina Aianduskool, Tallinna Tööstushariduskeskus 663 1446 jelena.krjohhova@rtk.ee
Tiina Kiiv Palgaarvestaja - Haapsalu Kutsehariduskeskus, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Eesti Merekool, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Kammeri Kool, Nurme Kool, Valga Jaanikese Kool, Rakvere Ametikool, Viljandi Kutseõppekeskus, Tallinna Muusika-  ja Balletikool, G. Otsa nim Tallinna Muusikakool, Luua Metsanduskool, Tallinna Majanduskool, Järvamaa Kutsehariduskeskus 663 1447 tiina.kiiv@rtk.ee
Maarja Lina Palgaarvestaja - Valgamaa Kutseõppekeskus, Tallinna Teeninduskool, Kiigemetsa Kool, Nõo Reaalgümnaasium, Tartu Hiie Kool, Tartu Emajõe Kool, Rahvusarhiiv, Eesti Keele Instituut, Eesti Lennuakadeemia, SA Euroopa kool, Võru Gümnaasium, Tartu Tamme Gümnaasium, Rapla Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Kutsekoda SA, Eesti Teadusagentuur SA 663 1448 maarja.lina@rtk.ee
Marika Aidu Palgaarvestaja - Kehtna Kutsehariduskeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Tallinna Tehnikakõrgkool 663 1450 marika.aidu@rtk.ee
Heli Jaska Palgaarvestaja - Haridus- ja Teadusministeerium, Keeleamet, Tallinna Ehituskool, Tartu Kunstikool, Kõrgem Kunstikool Pallas, Tallinna Polütehnikum, doktorandid, Eesti Kirjandusmuuseum, Tallinna Balletikool, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Põlva Gümnaasium, Valga Gümnaasium 663 1452 heli.jaska@rtk.ee
Evelin Vares Palgaarvestaja -  Haridus- ja Noorteamet, Tabasalu Gümnaasium, Saaremaa Gümnaasium, Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, Noarootsi Gümnaasium, Porkuni Kool, Raikküla Kool, Kuressaare Ametikool, Jõhvi Gümnaasium, Pärnu Koidula Gümnaasium, Saue Gümnaasium, Rakvere Riigigümnaasium 663 1453 evelin.vares@rtk.ee
Raili Kurs Personaliarvestaja - Eesti Kirjandusmuuseum, Eesti Lennuakadeemia, Viljandi Gümnaasium, Jõhvi Gümnaasium, Valga Jaanikese Kool, Tallinna Tervishoiukõrgkool, Tallinna Ehituskool, Tartu Emajõe Kool, Tartu Hiie Kool, Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium, Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium, Kohtla-Järve Gümnaasium, Porkuni Kool, Viljandi Kutseõppekeskus 663 1999 raili.kurs@rtk.ee
Elo Saar Personaliarvestaja - Tallinna Tehnikakõrgkool     663 1440   elo.saar@rtk.ee
Ege Annok Palgaarvestaja - Jõgevamaa Gümnaasium, Tallinna Muusikakeskkool, Viljandi Gümnaasium, Ämmuste Kool, Hiiumaa Ametikool, Hiiumaa Gümnaasium  663 2070    ege.annok@rtk.ee

Viimati uuendatud 04.05.2022