Kultuuriministeeriumi valitsemisala

Riigi Tugiteenuste Keskus pakub Kultuuriministeeriumile ja selle valitsemisala asutustele finantsarvestuse teenust. Teenust osutatakse vastavalt ministeeriumi ja keskuse vahel sõlmitud tugiteenuste osutamise kokkuleppele.

Kontakt

  • Nimi Teenindatavad asutused Telefon E-posti aadress
    Piret Mägi Talituse juhataja - pearaamatupidaja ja Integratsiooni Sihtasutuse kontaktisik 663 1814 piret.magi@rtk.ee
    Riina Juhanson Eesti Kunstimuuseumi SA kontaktisik, SA Narva Muuseum vanemraamatupidaja 663 1813 riina.juhanson@rtk.ee
    Kersti Nimik Valitsemisala müügiarvete, SA Eesti Ajaloomuuseumi kontaktisik, SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid, SA Rannarootsi Muuseumi kontaktisik 663 1812 kersti.nimik@rtk.ee
    Krista Piirsalu Eesti Rahva Muuseumi kontaktisik, SA Hiiumaa Muuseumid kontaktisik 5692 2380 krista.piirsalu@rtk.ee
    Ester Mäeloog Eesti Rahvusraamatukogu kontaktisik 663 1409 ester.maeloog@rtk.ee
    Reet Puhm SA Pärnu Muuseumi kontaktisik ja SA Eesti Kontserdi, SA Vanemuise Teater (fin. aruandlus) vanemraamatupidaja 663 1850 reet.puhm@rtk.ee
    Maie Aadumäe SA Eesti Kontserdi, SA Vanemuise Teater (jooksev töö dokumentidega) raamatupidaja 5699 2892 maie.aadumae@rtk.ee
    Andra Tamsalu SA Eesti Tervishoiu Muuseumi, Eesti Lastekirjanduse Keskuse, Eesti Hoiuraamatukogu, Võru Instituudi ja KUMi toetuste (sh HMN lepingud) kontaktisik 663 1401 andra.tamsalu@rtk.ee
    Eve Mölder Kultuuriministeeriumi ja SA Saaremaa Muuseum kontaktisik 663 8239 eve.molder@rtk.ee
    Marge Sakkool Viljandi Muuseumi, Rahvakultuuri Keskuse, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi, Muinsuskaitseameti ja Eesti Arhitektuurimuuseumi kontaktisik 663 2050 marge.sakkool@rtk.ee
    Liis Meier Palamuse O.Lutsu Kihelkonnakoolimuuseumi, Tartu Kunstimuuseumi kontaktisik, SA Narva Muuseum raamatupidaja 5646 0522 liis.meier@rtk.ee
    Tiia Lemvald SA UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon kontaktisik 663 1457 tiia.lemvald@rtk.ee
    Heli Lepiku SA Sakala Teatrimaja kontaktisik 663 1481 heli.lepiku@rtk.ee
    Signe Saarva Spordikoolituse ja -Teabe SA kontaktisik 663 1486 signe.saarva@rtk.ee
    Ave Sütt SA Tartu Jaani Kirik kontaktisik 663 1468 ave.sytt@rtk.ee
    Helena Tamme SA Eesti Filmi Instituut kontaktisik 663 1413 helena.tamme@rtk.ee

Viimati uuendatud 11.05.2021