Haridus- ja Teadusministeeriumi valitsemisala

Riigi Tugiteenuste Keskus osutab Haridus- ja Teadusministeeriumile finantsarvestuse teenust. Teenuse osutamine toimub vastavalt Haridus- ja Teadusministeerium ja Keskuse vahel sõlmitud tugiteenuste osutamise kokkuleppele.

Kontaktid

Nimi Amet Telefon E-post
Agnes Jakobsoo Talituse juhataja - pearaamatupidaja 663 1455 agnes.jakobsoo@rtk.ee
Karina Lellep Vanemraamatupidaja 663 1456 karina.lellep@rtk.ee
Tiia Lemvald Vanemraamatupidaja 663 1457 tiia.lemvald@rtk.ee
Kaie Kälviäinen Vanemraamatupidaja 663 1458 kaie.kalviainen@rtk.ee
Merike Kõiv Raamatupidaja 663 1459 merike.koiv@rtk.ee
Kadi Erik Raamatupidaja 663 1460 kadi.erik@rtk.ee
Tiina Ploom Raamatupidaja 663 1461 tiina.ploom@rtk.ee
Liis Meier Raamatupidaja 5646 0522 liis.meier@rtk.ee
Elle Roomet Raamatupidaja 663 1464 elle.roomet@rtk.ee
Maris Meikas Raamatupidaja 663 1465 maris.meikas@rtk.ee
Irena Koppel Raamatupidaja 663 1467 irena.koppel@rtk.ee
Ave Sütt Raamatupidaja 663 1468 ave.sytt@rtk.ee
Marianne Unt Raamatupidaja 663 1469 marianne.unt@rtk.ee
Agve Liibeon Raamatupidaja 663 1471 agve.liibeon@rtk.ee
Carrie Liibeon Raamatupidaja 663 1472 carrie.liibeon@rtk.ee
Liis Kariste
(teenistussuhe peatatud)
Raamatupidaja liis.kariste@rtk.ee
Tiia Palm Raamatupidaja 663 1475 tiia.palm@rtk.ee
Merli Ilves Raamatupidaja 663 1476 merli.ilves@rtk.ee
Külle Krikmann Raamatupidaja 663 1477 kylle.krikmann@rtk.ee
Katrin Zirk Raamatupidaja 663 1478 katrin.zirk@rtk.ee
Maarika Tolmik Raamatupidaja 663 1479 maarika.tolmik@rtk.ee
Anneli Topoleva Raamatupidaja 663 1480 anneli.topoleva@rtk.ee
Siivi Jüris Raamatupidaja 663 1483 siivi.jyris@rtk.ee
Liisi Siim Raamatupidaja 663 1482 liisi.siim@rtk.ee
Signe Saarva Raamatupidaja 663 1486 signe.saarva@rtk.ee
Maire Kosk Raamatupidaja 663 1488 maire.kosk@rtk.ee
Heli Nurmsalu Raamatupidaja 663 1491 heli.nurmsalu@rtk.ee
Tiiu Paomets Raamatupidaja 663 1492 tiiu.paomets@rtk.ee
Maarja Ilves Raamatupidaja 663 1493 maarja.ilves@rtk.ee
Kristjan Nurmsalu Raamatupidaja 663 1494 kristjan.nurmsalu@rtk.ee
Mare Trik Raamatupidaja 5678 8401 mare.trik@rtk.ee
Annika Hiiemäe Õppetoetuse spetsialist 663 1496 annika.hiiemae@rtk.ee

Viimati uuendatud 14.12.2020