Kontaktid

RTK osakonnad ja töötajate kontaktid.

Kontaktid

Nimi Ametikoht E-POST TELEFON
Tarmo Leppoja peadirektor tarmo.leppoja@rtk.ee 6631801
Helina Loid-Kudu kvaliteedijuht helina.loid-kudu@rtk.ee 6638283
Anneliis Rätsep arendusjuht anneliis.ratsep@rtk.ee 6632060
Martin Karro peadirektori asetäitja martin.karro@rtk.ee 6632033
Triin Tuulas projektijuht triin.tuulas@rtk.ee 56911317
Katri Targama projektijuht katri.targama@rtk.ee 6632068

Personali- ja haldusosakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Heili Susi osakonnajuhataja heili.susi@rtk.ee 6638219
Reelika Palu personalipartner reelika.palu@rtk.ee 6638237
Monika Neemsalu personalipartner monika.neemsalu@rtk.ee 6632065
Diana Mathisen personalispetsialist diana.mathisen@rtk.ee 6631988
Kätlin Tilk dokumendihalduse spetsialist katlin.tilk@rtk.ee 6631819
Kristjan Nurmsalu sisekommunikatsioonispetsialist kristjan.nurmsalu@rtk.ee 6631494
Kaja Kruus büroojuht kaja.kruus@rtk.ee 6638200
Inna Nadjoža büroojuht inna.nadjoza@rtk.ee 6631997
Kommunikatsiooniosakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Katrin Romanenkov osakonnajuhataja katrin.romanenkov@rtk.ee 6631993
Brit Koppel kommunikatsioonispetsialist brit.koppel@rtk.ee 6631968
Mattias Jõesaar kommunikatsioonispetsialist Mattias.Joesaar@rtk.ee 6632040
Kersti Valde-Komp kommunikatsioonispetsialist kersti.valde-komp@rtk.ee  
Ingel Türk (teenistussuhe
peatatud)
Kesk-Läänemere programmi infojuht
Personaliteenuste osakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Janika Terve osakonnajuhataja janika.terve@rtk.ee 6631830
Mariel Kivi analüütik mariel.laaban@rtk.ee 6631817
I personali- ja palgaarvestuse talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Irja Ollino talituse juhataja irja.ollino@rtk.ee 6638284
Irina Lepp personaliarvestaja irina.lepp@rtk.ee 6638207
Merike Mesila personaliarvestaja merike.mesila@rtk.ee 6631839
Reet Paasik personaliarvestaja reet.paasik@rtk.ee 6631832
Renita Nõgu personaliarvestaja Renita.Nogu@rtk.ee 6631982
Age Sildnik personaliarvestaja Age.Sildnik@rtk.ee 6631983
Maili Laasmaa personaliarvestaja maili.laasmaa@rtk.ee 6631989
Inna Jürgens palgaarvestaja inna.jyrgens@rtk.ee 6638280
Maire Kala palgaarvestaja maire.kala@rtk.ee 6631828
Riina Merisaar palgaarvestaja riina.merisaar@rtk.ee 6638281
Külli Tänava palgaarvestaja kylli.tanava@rtk.ee 6631805
Lea Sepp palgaarvestaja Lea.Sepp@rtk.ee 6631986
Riina Laherand palgaarvestaja Riina.Laherand@rtk.ee 6631987
Kadri Karu palgaarvestaja kadri.karu@rtk.ee 6631984
Lea Põlda palgaarvestaja lea.polda@rtk.ee 6631979
II personali- ja palgaarvestuse talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Angeelika Kasemaa talituse juhataja angeelika.kasemaa@rtk.ee 6638240
Kaire Zimmermann personaliarvestaja kaire.zimmermann@rtk.ee 6638211
Triin Mändla personaliarvestaja triin.mandla@rtk.ee 6638211
Airi Haava personaliarvestaja airi.haava@rtk.ee 6631442
Merike Jaanisk personaliarvestaja merike.jaanisk@rtk.ee 6638267
Kaire Otsus personaliarvestaja kaire.otsus@rtk.ee 6638244
Helje Liblik personaliarvestaja helje.liblik@rtk.ee 6638246
Heli Jaska palgaarvestaja heli.jaska@rtk.ee 6631452
Jelena Krjohhova palgaarvestaja jelena.krjohhova@rtk.ee 6631446
Maarja Lina palgaarvestaja maarja.lina@rtk.ee 6631448
Evelin Vares palgaarvestaja evelin.vares@rtk.ee 6631453
Tiia Pihlik palgaarvestaja tiia.pihlik@rtk.ee 6638245
Reene Lang palgaarvestaja reene.lang@rtk.ee 6638265
Ave Arumets palgaarvestaja ave.arumets@rtk.ee 6638266
III personali- ja palgaarvestuse talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Terje Lehes talituse juhataja terje.lehes@rtk.ee 6638243
Thea Tõnise palgaarvestaja thea.tonise@rtk.ee 6638242
Liivi Velner palgaarvestaja liivi.velner@rtk.ee 6638241
Tiina Kiiv palgaarvestaja tiina.kiiv@rtk.ee 6631447
Marika Aidu palgaarvestaja marika.aidu@rtk.ee 6631450
Nadežda Saard palgaarvestaja nadezda.saard@rtk.ee 6631816
Raili Paap palgaarvestaja raili.paap@rtk.ee 6638252
Pille Keerus palgaarvestaja pille.keerus@rtk.ee 6631451
Elo Saar personaliarvestaja elo.saar@rtk.ee 6631440
Helbe Kask personaliarvestaja helbe.kask@rtk.ee 6631840
Marje Salurand personaliarvestaja marje.salurand@rtk.ee 6631815
Mirja Mehine personaliarvestaja mirja.mehine@rtk.ee 6638238
Liisa Põldaas personaliarvestaja liisa.poldaas@rtk.ee 6631454
Karin Luik personaliarvestaja karin.luik@rtk.ee 6638294
IV personali- ja palgaarvestuse talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Virge Tumm talituse juhataja virge.tumm@rtk.ee 6631433
Anneli Ansmitt palgaarvestaja anneli.ansmitt@rtk.ee 6638251
Siret Grossthal palgaarvestaja siret.grossthal@rtk.ee 6631427
Terje Tõnisson palgaarvestaja terje.tonisson@rtk.ee 6638253
Ülle Kindma palgaarvestaja ylle.kindma@rtk.ee 6631435
Lya Villo palgaarvestaja lya.villo@rtk.ee 6631422
Ebe Lember palgaarvestaja ebe.lember@rtk.ee 6631404
Erika Aruoja palgaarvestaja erika.aruoja@rtk.ee 6631407
Brigitt Pärnamets palgaarvestaja brigitt.parnamets@rtk.ee 6631403
Eva Jõesalu personaliarvestaja eva.joesalu@rtk.ee 6631410
Loona Eskla personaliarvestaja loona.eskla@rtk.ee 6631421
Tiina Peet personaliarvestaja tiina.peet@rtk.ee 6631430
Merike Vill personaliarvestaja merike.vill@rtk.ee 6631425
Liina Ant personaliarvestaja liina.ant@rtk.ee 6638276
Sirje Uibo personaliarvestaja sirje.uibo@rtk.ee 6638295
Victoria Kõiv personaliarvestaja victoria.koiv@rtk.ee 6638296
Kesksete koolituste talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Cherlin Agu talituse juhataja cherlin.agu@rtk.ee 6631841
Kristjan Kirs projekti koordinaator kristjan.kirs@rtk.ee  
Kaija Seisonen projekti koordinaator Kaija.Seisonen@rtk.ee  
Evelyn Grünberg projekti koordinaator evelyn.grynberg@rtk.ee  
Riia Ränisoo projekti koordinaator riia.ranisoo@rtk.ee 6631441
Kadri Kont-Kontson arenduspartner kadri.kont-kontson@rtk.ee 6631956
Maria Linde koolituste haldur maria.linde@rtk.ee 6631439
Kristin Piik koolituste haldur kristin.piik@rtk.ee 6631497
Finantsarvestuse osakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Juta Maar osakonnajuhataja-riigi pearaamatupidaja juta.maar@rtk.ee 6631825
Küllike Kossas riigiarvestuse spetsialist kyllike.kossas@rtk.ee 6638212
Sigrit Kivvistik riigiarvestuse spetsialist sigrit.kivvistik@rtk.ee 6631849
Kaie Reiska riigiarvestuse spetsialist kaie.reiska@rtk.ee 6631838
SiM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Krista Voog Orav talituse juhataja - pearaamatupidaja krista.orav@rtk.ee 6631419
Ülle Tikerpalu vanemraamatupidaja ylle.tikerpalu@rtk.ee 6631436
Elvira Kerge raamatupidaja elvira.kerge@rtk.ee 6631406
Elna Läänemets raamatupidaja elna.laanemets@rtk.ee 6631405
Rita Tammelaan raamatupidaja rita.tammelaan@rtk.ee 6631426
Jelena Jefimova raamatupidaja jelena.jefimova@rtk.ee 6631415
Svetlana Molotovnik raamatupidaja svetlana.molotovnik@rtk.ee 6631428
Valentina Listova raamatupidaja valentina.listova@rtk.ee 6631431
Jelena Mertens raamatupidaja jelena.mertens@rtk.ee 6631416
Ülle Tillemann raamatupidaja ylle.tillemann@rtk.ee 6631437
Varje Enop raamatupidaja varje.enop@rtk.ee 6631432
Helena Tamme raamatupidaja helena.tamme@rtk.ee 6631413
Merike Lepiku raamatupidaja merike.lepiku@rtk.ee 6631424
Küllike Lain raamatupidaja kyllike.lain@rtk.ee 6631420
HTM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Agnes Jakobsoo talituse juhataja - pearaamatupidaja agnes.jakobsoo@rtk.ee 6631455
Marianne Unt raamatupidaja marianne.unt@rtk.ee 6631469
Liis Kaasik raamatupidaja liis.kaasik@rtk.ee  
Heli Nurmsalu raamatupidaja heli.nurmsalu@rtk.ee 6631491
Irena Koppel raamatupidaja irena.koppel@rtk.ee 6631467
Maarja Ilves raamatupidaja maarja.ilves@rtk.ee 6631493
Ave Sütt raamatupidaja ave.sytt@rtk.ee 6631468
Tiiu Paomets raamatupidaja tiiu.paomets@rtk.ee 6631492
Ostuarvete üksus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Tiia Lemvald vanemraamatupidaja tiia.lemvald@rtk.ee 6631457
Liisa Rahe raamatupidaja liisa.rahe@rtk.ee  
Mare Trik raamatupidaja mare.trik@rtk.ee 56788401
Merli Ilves raamatupidaja merli.ilves@rtk.ee 6631476
Signe Saarva raamatupidaja signe.saarva@rtk.ee 6631486
Tiia Palm raamatupidaja tiia.palm@rtk.ee 6631475
Anneli Topoleva raamatupidaja anneli.topoleva@rtk.ee 6631480
Külle Krikmann raamatupidaja kylle.krikmann@rtk.ee 6631477
Katrin Zirk raamatupidaja katrin.zirk@rtk.ee 6631478
Maarika Tolmik raamatupidaja maarika.tolmik@rtk.ee 6631479
Siivi Jüris raamatupidaja siivi.jyris@rtk.ee 6631483
Projektiüksus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Kaie Kälviäinen vanemraamatupidaja kaie.kalviainen@rtk.ee 6631458
Kristin Niidu raamatupidaja kristin.niidu@rtk.ee 6631470
Maris Meikas raamatupidaja maris.meikas@rtk.ee 6631465
Tiina Ploom raamatupidaja tiina.ploom@rtk.ee 6631461
Merike Kõiv raamatupidaja merike.koiv@rtk.ee 6631459
Liisi Siim raamatupidaja liisi.siim@rtk.ee 6631482
Kadi Erik raamatupidaja kadi.erik@rtk.ee 6631460
Elle Roomet raamatupidaja elle.roomet@rtk.ee 6631464
Kerti Tamm raamatupidaja kerti.tamm@rtk.ee 6631487
Heli Põhjala raamatupidaja heli.pohjala@rtk.ee 6632094
Inga Lubi raamatupidaja inga.lubi@rtk.ee 6631465
Külli Lumiste raamatupidaja kylli.lumiste@rtk.ee  
Majanduskulu üksus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Karina Lellep vanemraamatupidaja karina.lellep@rtk.ee 6631456
Maire Kosk raamatupidaja maire.kosk@rtk.ee 6631488
Carrie Liibeon raamatupidaja carrie.liibeon@rtk.ee 6631472
Agve Liibeon raamatupidaja agve.liibeon@rtk.ee 6631471
Eneli Kajak raamatupidaja eneli.sikk@rtk.ee  
Liis Kariste raamatupidaja liis.kariste@rtk.ee 6631474
Piret Lemvald raamatupidaja piret.lemvald@rtk.ee 6638273
Annika Hiiemäe õppetoetuste spetsialist annika.hiiemae@rtk.ee 6631496
RaM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Jelena Bekker talituse juhataja - pearaamatupidaja jelena.bekker@rtk.ee 6631829
Tiiu Leetmaa vanemraamatupidaja tiiu.leetmaa@rtk.ee 6631836
Merike Jakobson tehnilise abi spetsialist merike.jakobson@rtk.ee 6631955
Evelina Akavova raamatupidaja evelina.akavova@rtk.ee 6631852
Ulvi Mesipuu raamatupidaja ulvi.mesipuu@rtk.ee 6632047
Rita Saluste raamatupidaja rita.saluste@rtk.ee 6638255
Riina Välimets raamatupidaja riina.valimets@rtk.ee 6638256
JUST valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Eve Küün talituse juhataja - pearaamatupidaja eve.kyyn@rtk.ee 6631845
Larissa Salagina vanemraamatupidaja larissa.salagina@rtk.ee 6631846
Tiina Arm raamatupidaja tiina.arm@rtk.ee 6638269
Karmen Leppik raamatupidaja karmen.leppik@rtk.ee 6638261
Anneli Pung raamatupidaja anneli.pung@rtk.ee 6638221
Urve Saar raamatupidaja urve.saar@rtk.ee 6638260
Kaie Kasvand raamatupidaja kaie.kasvand@rtk.ee 6638268
Maia Toomeoja raamatupidaja maia.toomeoja@rtk.ee 6631848
Leila Saar raamatupidaja Leila.Saar@rtk.ee 6638258
Maaja Valgur raamatupidaja maaja.valgur@rtk.ee 6638216
SOM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Lia Hussar talituse juhataja - pearaamatupidaja lia.hussar@rtk.ee 6638298
Pille Kirsimäe vanemraamatupidaja pille.kirsimae@rtk.ee 6638202
Elle Helisto raamatupidaja elle.helisto@rtk.ee 6631803
Siiri Hüva raamatupidaja siiri.hyva@rtk.ee 6638254
Marje Väin raamatupidaja marje.vain@rtk.ee 6631807
Linda Meiesaar raamatupidaja linda.meiesaar@rtk.ee 6638259
Kristel Piir raamatupidaja kristel.piir@rtk.ee 6638232
MKM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Helma Bucht talituse juhataja - pearaamatupidaja helma.bucht@rtk.ee 6638278
Rita Moorats vanemraamatupidaja rita.moorats@rtk.ee 6638282
Pille Puidak vanemraamatupidaja pille.puidak@rtk.ee 6632001
Kadri Tinits raamatupidaja kadri.tinits@rtk.ee 6638287
Kersti Haabu raamatupidaja kersti.haabu@rtk.ee 6638279
Merike Vesiaid raamatupidaja merike.vesiaid@rtk.ee 6638290
Ülle Rand raamatupidaja ylle.rand@rtk.ee 6638285
Viivika Veeber raamatupidaja viivika.veeber@rtk.ee 6638289
Anne Tähtsalu raamatupidaja anne.tahtsalu@rtk.ee 6638288
KeM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Pille Kaljuste talituse juhataja - pearaamatupidaja pille.kaljuste@rtk.ee 6638228
Mare Roasto vanemraamatupidaja mare.roasto@rtk.ee 6638223
Küllike Voronin raamatupidaja kyllike.voronin@rtk.ee 6638227
Ingrid Matt raamatupidaja ingrid.matt@rtk.ee 6638224
Eda Lett raamatupidaja eda.lett@rtk.ee 6638226
Marju Alber raamatupidaja marju.alber@rtk.ee 6631992
MeM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Krista Sulu talituse juhataja - pearaamatupidaja krista.sulu@rtk.ee 6631831
Heli Lepiku vanemraamatupidaja heli.lepiku@rtk.ee 6631481
Mairi Kärner raamatupidaja mairi.karner@rtk.ee 6638217
Mariina Rätsep raamatupidaja mariina.ratsep@rtk.ee 6638214
Helda Paatsi raamatupidaja helda.paatsi@rtk.ee 6638208
Vladislava Uring raamatupidaja vladislava.uring@rtk.ee 6638222
KuM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Piret Mägi talituse juhataja - pearaamatupidaja piret.magi@rtk.ee 6631814
Riina Juhanson vanemraamatupidaja riina.juhanson@rtk.ee 6631813
Reet Puhm vanemraamatupidaja reet.puhm@rtk.ee 6631850
Elo Karro vanemraamatupidaja    
Liis Meier raamatupidaja liis.meier@rtk.ee 56460522
Krista Piirsalu raamatupidaja krista.piirsalu@rtk.ee 56922380
Kersti Nimik raamatupidaja kersti.nimik@rtk.ee 6631812
Eve Mölder raamatupidaja eve.molder@rtk.ee 6638239
Ester Mäeloog raamatupidaja ester.maeloog@rtk.ee 6631409
Maie Aadumäe raamatupidaja maie.aadumae@rtk.ee 56992892
Andra Tamsalu raamatupidaja andra.tamsalu@rtk.ee 6631401
Marge Sakkool raamatupidaja marge.sakkool@rtk.ee 6632050
VäM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Piret Veeperv talituse juhataja - pearaamatupidaja piret.veeperv@rtk.ee 6638233
Mare Äkke vanemraamatupidaja mare.akke@rtk.ee 6638274
Aino Põder raamatupidaja aino.poder@rtk.ee 6631842
Mari Aasma raamatupidaja mari.aasma@rtk.ee 6631804
Imbi Oras raamatupidaja imbi.oras@rtk.ee 6638293
Elo Rüütel raamatupidaja elo.ryytel@rtk.ee 6638209
Eve Toom raamatupidaja eve.toom@rtk.ee 6638249
KaM valitsemisala talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Heldi Mändla talituse juhataja - pearaamatupidaja heldi.mandla@rtk.ee 6631972
Riiginõuete osakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Erki Paul Ridal osakonnajuhataja erki-paul.ridal@rtk.ee 663 1408
Maareformi nõuete halduse talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Tarvo Nurgamaa talituse juhataja tarvo.nurgamaa@rtk.ee 527 3011
Birgit Vinter maareformi nõuete spetsialist birgit.vinter@rtk.ee 529 4572
Anne-Ly Schasmin maareformi nõuete spetsialist anne-ly.schasmin@rtk.ee 503 9376
Tiiu Tõugjas maareformi nõuete spetsialist tiiu.tougjas@rtk.ee 508 7389
Raigo Lille riiginõuete spetsialist raigo.lille@rtk.ee 5694 2092 
Lionelle Sarapuu raamatupidaja lionelle.sarapuu@rtk.ee 663 8257

Eve Toom , finantsosakond, raamatupidaja  - 663 8249, eve.toom@rtk.ee  

Majandustarkvara arenduse osakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Marek Ilves osakonnajuhataja marek.ilves@rtk.ee 6631827
Anu Ülejõe tarkvarakonsultant anu.ylejoe@rtk.ee 6631449
Merle Mumme tarkvarakonsultant merle.mumme@rtk.ee 6631823
Jette Aasumäe tarkvarakonsultant jette.aasumae@rtk.ee 6631438
Aili Kabral tarkvarakonsultant aili.kabral@rtk.ee 6631844
Ene Ehtmaa tarkvarakonsultant ene.ehtmaa@rtk.ee 6638201
Triina-Britt Preden tarkvarakonsultant triina-britt.preden@rtk.ee 6631853
Maire Kägu tarkvarakonsultant maire.kagu@rtk.ee 6631834
Tea Heinaste tarkvarakonsultant tea.heinaste@rtk.ee 6638272
Maia Michelson-Prikk tarkvarakonsultant maia.michelson-prikk@rtk.ee 6631851
Inge Luuk tarkvarakonsultant inge.luuk@rtk.ee 6631822
Hele Raudmäe tarkvarakonsultant hele.raudmae@rtk.ee 6638215
Silva Reinhold tarkvarakonsultant silva.reinhold@rtk.ee 6631998
Rignes Albert kasutajatoe spetsialist rignes.albert@rtk.ee 6638292
Mart Mättikas rakenduse administraator mart.mattikas@rtk.ee 6631854
Marita Post rakenduse administraator marita.post@rtk.ee 6631953
Maria Alenkina rakenduse administraator maria.alenkina@rtk.ee 6631990
Kristjan Maasalu aruandluse juhtivspetsialist kristjan.maasalu@rtk.ee 6631824
Üllar Laan andmeanalüütik yllar.laan@rtk.ee 6631939
Hille Lepp projektijuht hille.lepp@rtk.ee 6631843
Indrek Mägi projektijuht indrek.magi@rtk.ee 6631940
Riigihangete osakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Riina Loorpuu osakonnajuhataja riina.loorpuu@rtk.ee 6638213
I hankeüksus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Katri Bagirov hankeüksuse juht-jurist katri.bagirov@rtk.ee  
Aigi Jänes riigihangete spetsialist aigi.janes@rtk.ee 6631454
Kristel Kallas riigihangete spetsialist kristel.kallas@rtk.ee 6638206
Meelika Liiv riigihangete spetsialist meelika.liiv@rtk.ee 6638220
Triin Mägi riigihangete spetsialist triin.magi@rtk.ee 6638235
II hankeüksus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Mihkel Rääk hankeüksuse juht-jurist mihkel.raak@rtk.ee 6638235
Aivar Karus riigihangete spetsialist aivar.karus@rtk.ee 6631964
Anna Mihkelson riigihangete spetsialist anna.mihkelson@rtk.ee 6638247
Kaili Rätsep riigihangete spetsialist kaili.ratsep@rtk.ee 6631473
Kadri Kaljuvee riigihangete spetsialist kadri.kaljuvee@rtk.ee 6638262
III hankeüksus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Triinu Eismel hankeüksuse juht-jurist triinu.eismel@rtk.ee 6631861
Regina Veskimäe riigihangete spetsialist regina.veskimae@rtk.ee 6631958
Krista Kiil riigihangete spetsialist krista.kiil@rtk.ee 6631862
Mario Polusk riigihangete spetsialist mario.polusk@rtk.ee 6631837
Katre Illak riigihangete spetsialist katre.illak@rtk.ee 55543750
Sandra Nuudi riigihangete spetsialist sandra.nuudi@rtk.ee 6638205
Toetuste rakendamise osakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Tiina Sams osakonnajuhataja tiina.sams@rtk.ee 6631936
Kaili Taalmann infospetsialist Kaili.Taalmann@rtk.ee 6632024
Maaja Pontus infospetsialist Maaja.Pontus@rtk.ee 6632049
Sigrid Litov infospetsialist    
Elu- ja ettevõtluskeskkonna talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Lauri Alver talituse juhataja lauri.alver@rtk.ee 6632000
Birgit Diedrichsen projektikoordinaator Birgit.Diedrichsen@rtk.ee 6631883
Terje Kuus projektikoordinaator Terje.Kuus@rtk.ee 6631886
Marina Bulatskaya projektikoordinaator Marina.Bulatskaya@rtk.ee 6631903
Siret Soonsein projektikoordinaator siret.soonsein@rtk.ee 6631466
Anu Ansberg projektikoordinaator anu.ansberg@rtk.ee 6631905
Epp Kroon projektikoordinaator epp.kroon@rtk.ee 6631907
Kadi Kaur projektikoordinaator kadi.kaur@rtk.ee 6631908
Merit Tints projektikoordinaator Merit.Tints@rtk.ee 6638286
Saskia Piibor projektikoordinaator saskia.piibor@rtk.ee 6631902
Mirjam Jalak teenusekoordinaator mirjam.jalak@rtk.ee 6631904
Carmen Kressa teenusekoordinaator carmen.kressa@rtk.ee 6632061
Pille Ruul teenusekoordinaator Pille.Ruul@rtk.ee 6631961
Interreg kontrolli ja regionaalarengu talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Imbi Uusjärv talituse juhataja imbi.uusjarv@rtk.ee 6631900
Marin Olo kontrollispetsialist marin.olo@rtk.ee 6631894
Ruslan Prohhorenko kontrollispetsialist ruslan.prohhorenko@rtk.ee 6631895
Katrin Helendi kontrollispetsialist katrin.helendi@rtk.ee 6631896
Katrin Veering kontrollispetsialist katrin.veering@rtk.ee 6631897
Helje Martinfeld kontrollispetsialist helje.martinfeld@rtk.ee 6631898
Raili Vesberg-Pikk kontrollispetsialist raili.vesberg-pikk@rtk.ee 6632099
Heli Läänmäe kontrollispetsialist heli.laanmae@rtk.ee  
Viivika Tamme projektikoordinaator Viivika.Tamme@rtk.ee 6631887
Marit Romantsov projektikoordinaator Marit.Romantsov@rtk.ee 6631885
Kai Koord projektikoordinaator Kai.Koord@rtk.ee 6631884
Eelika Pärna projektikoordinaator eelika.parna@rtk.ee 6631962
Tiina Loorand teenusekoordinaator tiina.loorand@rtk.ee 6631888
Avaliku taristu talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Marek Atonen talituse juhataja marek.atonen@rtk.ee 6631909
Siiri Saarmäe talituse juhataja asetäitja siiri.saarmae@rtk.ee 6631991
Kelly Poopuu teenusekoordinaator kelly.poopuu@rtk.ee 6631911
Natalja Tšikova teenusekoordinaator natalja.tsikova@rtk.ee 6631919
Lagle Reidma teenusekoordinaator lagle.reidma@rtk.ee 6631918
Julia Troitskaja projektikoordinaator julia.troitskaja@rtk.ee 6631915
Kaari Lind projektikoordinaator kaari.lind@rtk.ee 6631916
Jelena Malinina projektikoordinaator jelena.malinina@rtk.ee 6631921
Pille Lumi projektikoordinaator pille.lumi@rtk.ee 6631922
Anna Zolin projektikoordinaator anna.zolin@rtk.ee 6631847
Pille Penk projektikoordinaator Pille.Penk@rtk.ee 6631856
Liina Breicis projektikoordinaator liina.breicis@rtk.ee 6631952
Elukestva õppe ja IT-arenduse talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Marge Kõiva talituse juhataja marge.koiva@rtk.ee 6631489
Lagle Reidma teenusekoordinaator lagle.reidma@rtk.ee 6631918
Katre Laagriküll teenusekoordinaator Katre.Laagrikyll@rtk.ee 6632003
Olga Pakkanen projektikoordinaator Olga.Pakkanen@rtk.ee 6632004
Katrin Kruusimäe projektikoordinaator Katrin.Kruusimae@rtk.ee 6632006
Kadri Kubber projektikoordinaator Kadri.Kubber@rtk.ee 6632007
Anne Volmer projektikoordinaator Anne.Volmer@rtk.ee 6632010
Jaanika Vaher projektikoordinaator Jaanika.Vaher@rtk.ee 6632012
Karol Rätsep projektikoordinaator Karol.Ratsep@rtk.ee 6632013
Kadi Toots projektikoordinaator Kadi.Toots@rtk.ee 6632011
Merle Rüütel projektikoordinaator merle.ryytel@rtk.ee 6638291
Tööturu ja hoolekande talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Helge-Ülle Luide talituse juhataja Ylle.Luide@rtk.ee 6632015
Riina Penu teenusekoordinaator Riina.Penu@rtk.ee 6632016
Helmi Tampere projektikoordinaator Helmi.Tampere@rtk.ee 6632017
Kaja Toom projektikoordinaator Kaja.Toom@rtk.ee 6632018
Pille Lugna projektikoordinaator Pille.Lugna@rtk.ee 6632019
Hele Keller projektikoordinaator Hele.Keller@rtk.ee 6632020
Heli Leis projektikoordinaator Heli.Leis@rtk.ee 6632021
Ene Tilk projektikoordinaator Ene.Tilk@rtk.ee 6632022
Ivi Liivoja projektikoordinaator Ivi.Liivoja@rtk.ee 6632023
Hariduse ja teaduse talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Urve Vool talituse juhataja Urve.Vool@rtk.ee 6632067
Karin Idasaar teenusekoordinaator Katrin.idasaar@rtk.ee 6632002
Tea Tassa teenusekoordinaator Tea.Tassa@rtk.ee 6632059
Anu Laumets teenusekoordinaator Anu.Laumets@rtk.ee 6632045
Kristel Meesak-Seesmaa teenusekoordinaator Kristel.Meesak-Seesmaa@rtk.ee 6632046
Iivika Krillo projektikoordinaator Iivika.Krillo@rtk.ee 6632042
Marika Meier projektikoordinaator Marika.Meier@rtk.ee 6632048
Tiina Raa projektikoordinaator Tiina.Raa@rtk.ee 6632053
Liis Siimon projektikoordinaator Liis.Siimon@rtk.ee 6632054
Peeter Suislepp projektikoordinaator Peeter.Suislepp@rtk.ee 6632055
Maire Vaask projektikoordinaator Maire.Vaask@rtk.ee 6632064
Kaie Tamm projektikoordinaator Kaie.Tamm@rtk.ee 6632058
Kaja Sõmer projektikoordinaator Kaja.Somer@rtk.ee 6632056
Jaana Ilves projektikoordinaator jaana.ilves@rtk.ee 6632014
Pille-Triin Pääsukene projektikoordinaator pille-triin.paasukene@rtk.ee 6631443
Toetuste maksete osakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Karin Viikmaa osakonnajuhataja karin.viikmaa@rtk.ee 6631923
Kärt Kõljalg finantsekspert kart.koljalg@rtk.ee 6631924
Jaanus Kants finantsekspert jaanus.kants@rtk.ee 6631925
Janika Otsing finantsspetsialist janika.otsing@rtk.ee 6631926
Merje Teigar finantsspetsialist merje.teigar@rtk.ee 6631928
Eveli Laan finantsspetsialist eveli.laan@rtk.ee  
Norra ja Euroopa Majanduspiirkonna serti      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Liina Thalfeldt finantsspetsialist liina.thalfeldt@rtk.ee 6632090
Toetuste arendamise osakond      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Urmo Merila osakonnajuhataja urmo.merila@rtk.ee 6631863
Piiriülese koostöö programmide korraldam      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Ege Ello talituse juhataja ege.ello@rtk.ee 6631933
Anu Roomere programmiekspert anu.roomere@rtk.ee 6631942
Külli Kaare programmiekspert kylli.kaare@rtk.ee 6631950
Marina Suhhoterina programmiekspert marina.suhhoterina@rtk.ee 6631943
Eesti-Vene programmi sekretariaat      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Unda Ozolina sekretariaadi direktor Unda.Ozolina@rtk.ee 6631877
Riina Vaap programmi konsultant Riina.Vaap@rtk.ee 6631880
Polina Zaytseva programmi konsultant Polina.Zaytseva@rtk.ee 6631879
Mari Laasik assistent mari.jyrgenson@rtk.ee  
Liane Rosenblatt programmi ja kommunikatsiooni konsultant liane.rosenblatt@rtk.ee 6631881
Eesti-Läti programmi sekretariaat      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Helena Järviste sekretariaadi direktor helena.jarviste@rtk.ee 6631870
Janika Friedenthal programmi konsultant Janika.Friedenthal@rtk.ee 6631871
Krista Staškevitš programmi konsultant Krista.Staskevits@rtk.ee 6631872
Laura Jessop programmi konsultant Laura.Jessop@rtk.ee 6631873
Inese Nikopensius programmi konsultant Inese.Nikopensius@rtk.ee 6631874
Krista Rander assistent Krista.Rander@rtk.ee 6631875
Peep Purje infosüsteemi haldur Peep.Purje@rtk.ee 6631876
Toetuste korraldamise talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Kristi Sell talituse juhataja kristi.sell@rtk.ee 6631821
Marek Kübarsepp õiguse valdkonna juht marek.kybarsepp@rtk.ee 6631934
Marliis Elling jurist marliis.elling@rtk.ee 6631864
Kari Treial jurist Kari.Treial@rtk.ee 6632063
Kathy Tätte jurist Kathy.Tatte@rtk.ee 6632029
Katri Oja jurist    
Kerli Brandt jurist Kerli.Brandt@rtk.ee 6632030
Heli Simson jurist heli.simson@rtk.ee 6638210
Margot Maisalu jurist margot.maisalu@rtk.ee 6631913
Kristi Varik finantsinstrumentide ekspert    
Aveliin Sule abikõlblikkuse ja lihtsustamise ekspert aveliin.sule@rtk.ee 6631818
Jaak Evert abikõlblikkuse ekspert jaak.evert@rtk.ee 6631462
Tarmo Poks ehitusekspert Tarmo.Poks@rtk.ee 6631889
Merje Rahn toetuste andmise ja riigiabi ekspert merje.rahn@rtk.ee 6631954
Kersti Kukk hangete valdkonna juht kersti.kukk@rtk.ee 6631994
Elen Eigo-Aunbaum hankeekspert elen.eigo-aunbaum@rtk.ee 6638203
Kairi Puur hankeekspert Kairi.Puur@rtk.ee 6632051
Kristel Tšeresne hankeekspert Kristel.Tseresne@rtk.ee 6631891
Kaire Vain hankeekspert kaire.vain@rtk.ee 6631820
Anneli Kimmel hankeekspert anneli.kimmel@rtk.ee 6631963
Piret Palts hankeekspert piret.palts@rtk.ee 56940228
Kairi Lamp hankeekspert Kairi.Lamp@rtk.ee 6632044
Sandra Toim hankeekspert Sandra.Toim@rtk.ee 6632062
Kaidi Kerner hankeekspert Kaidi.Kerner@rtk.ee 6632008
Tiina Kähara hankeekspert Tiina.Kahara@rtk.ee 6632043
Helen Allik hankeekspert helen.allik@rtk.ee 6631906
Kärt Kraaving maksete ekspert kart.kraaving@rtk.ee 6631935
Teenuse disaini talitus      
NIMI AMETIKOHT  E-POST TELEFON
Lona Pärtel talituse juhataja lona.partel@rtk.ee 6631414
Kadri Kalamees teenuse arendamise ekspert kadri.kalamees@rtk.ee 6631917
Laura Pikkoja teenuse arendamise ekspert laura.pikkoja@rtk.ee 6631938
Maarja Käis teenuse arendamise ekspert maarja.kais@rtk.ee 6631995
Kaidi Kenkmann ärianalüütik